akční slevy a nabídky

E-SHOP: Máte-li jakékoliv dotazy, požadavky, přání - kontaktujte nás telefonicky, mailem...nebo úplně nejlépe - udělejte si výlet do Tisé :) Těšíme se na Vás!

 

Stále hledáme milé členy do týmu Refugio
Shopík: Nová zásilka obuvi KEEN. Jarní a letní kolekce dorazila.

KEEN

České švýcarsko - Tisá

Nechte se hýčkat !!

Ubytování Tisá - refugio

Visa Mastercard WIFI

 

Refugio - Ubytování labské pískovce v obci Tisá, kavárna, restaurace, outdoor shop

Penzion REFUGIO se nachází v překrásné přírodě Labských pískovců na samotné hranici parku České Švýcarsko. Penzion leží přímo pod skalními masívy v obci Tisá. Nabízíme ubytování, kavárnu s nekuřáckou reastaurací a outdoor shop, kde nalezne vše potřebné pro horolezectví, turistiku a veškeré aktivity v přírodě.
Ubytování nabízíme již od 450 Kč na osobu se snídaní ve velmi prostorných a moderně vybavených pokojích s TV, Lednicí a připojením na Internet. Sociální zařízení na pokoji je pro nás samozřejmostí. K ubytování lze dokoupit i polopenzi či plnou penzi.
V zázemí penzionu je venkovní posezení. Nabízíme zvýhodněné ceny pro oslavy, rauty, firemní akce.
Zájemci o turistiku či cykloturistiku v okolí Tisé či Českém Švýcarsku si mohou zapůjčit kolo či sjednat průvodce pro sportovní či adrenalinové aktivity, případně pro běžnou turistiku.
V zimních měsících je v obci Tisá v provozu lyžařský vlek , případně lze navštívit nedaleký SKI areál Zadní Telnice v Krušných horách. Nabízíme i projížďky na koních!
Obec Tisá je rájem horolzeců, cyklistů, běžkařů, lyžařů. Obec se nachází 15 minut autem od Děčína, Teplic či Ústí nad Labem a je 4 Km od sjezdu z dálnice D8. Virtuální prohlídka

Ubytování v Krušných horách
Ubytování v Českém Švýcarsku
Penzion České Švýcarsko
Penzion v Tisé, České švýcarsko
Kvalitní ubytování České švýcarsko
Refugio, ubytování nedaleko Ústí nad Labem
Ubytování České švýcarsko
Tisá - České švýcarsko- ubytování
Restaurace-ubytování-outdoor shop